NASZE USŁUGI

Maecenas auctor magna massa, a congue dui lacinia ut. Phasellus dapibus venenatis libero, a pellentesque bunc tempor

BRANDING

Budujemy i wzmacniamy wizerunek marek, pomagamy osiągać określone cele biznesowe. Nasze doświadczenie pomoże Ci wypromować produkt. Zwiększyć jego sprzedaż i dotarcie do klienta.

BRANDING

Szczególne doświadczenie w obszarze tworzenia marek i ich identyfikacji mamy na rynkach ICT, Data Center – czyli bardzo specyficznych i trudnych rynkach B2B, oraz produktach z obszaru „Kosmetologii” czyli środków higieny i czystości, kosmetyków i kosmeceutyków – produktów typowych dla rynku B2C.

Warty podkreślenia jest fakt, że staramy się wyważyć kreacje pomiędzy potrzebę zamawiającego, który w mydełku za 3 zł chce widzieć szlachetny produkt ale także grupy docelowej, która ma sięgnąć po towar na półce.

Często posiłkujemy się prostymi testami A/B, które pozwalają lepiej zdiagnozować podświadome wybory klientów. W tym obszarze mamy doświadczenie, które pozwala nam oferować skutecznie sprzedające się produkty.

NAMING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

LOGO

WIZYTÓWKI & PAPIER FIRMOWY

KOLORYSTYKA & CZCIONKI

KEY VISUAL

STOPKA E-MAIL

GRAPHIC DESIGN

Pierwsze wrażenie ma znaczenie zarówno w życiu prywatnym, zawodowym jak i w ocenie potencjalnego partnera biznesowego. Z tego powodu serwisy internetowe powinny być po prostu solidne i schludne – niczym dobry garnitur. Jednak, tak jak w codziennym ludzkim życiu „słowa mają znaczenie”, tak w Internecie funkcjonalność i intuicyjność serwisu są podstawą.

Potrafimy projektować nie tylko interface produktów online, ale także aplikacji mobilnych i desktopowych. Posiadamy doświadczenie związane z projektowaniem portali klienta, które należą do najbardziej wymagających produktów.

Prowadzenie komunikacji z klientami firmy przez media społecznościowe (social media) zmienia kompletnie model reklamowy. W przeszłości reklama była tubą informacyjną, nie interesowaliśmy się sprzężeniem zwrotnym czyli zrozumieniem co w naszej ofercie podoba się klientom, a co chcieliby zmienić. Media społecznościowe dają nam realną możliwość dwustronnej, oprocesowanej i bezpiecznej (w pełni kontrolowanej) komunikacji z klientem.

ILUSTRACJE

INFOGRAFIKI

IKONOGRAFIA

GRAFIKI DO SOCIAL MEDIA

PREZENTACJE POWER POINT

GRAPHIC DESIGN

Projektujemy intuicyjne i przyjazne interface’y dla Twoich serwisów oraz aplikacji, grafiki promocyjne na potrzeby social media efektywnie wspierając Twój biznes i wizerunek.

Zainteresowany naszą ofertą? Dobierz usługę!

Zobacz co oferują nasze pakiety.

DIGITAL DEVELOPMENT

Gdy w 1994 roku Darek Wichniewicz sprzedał pierwszą komercyjną skrzynkę pocztową w Polsce nikomu nie śniło się, że w XXI wieku domena internetowa, skrzynka mailowa i logo będą uznawane za elementy ważniejsze niż wizytówka, ulotka czy folder reklamowy.

Dziś kontrahenci oceniają nas poprzez treści i zdjęcia dostępne na naszej stronie internetowej. Audyt podwykonawców osoby odpowiedzialne za zakupy zawsze zaczynają od Internetu. Brak strony internetowej często oznacza dla nich niezgodność czyli problem z wypełnieniem podstawowego formularza ofertowego, gdzie obok KRS i nazwy należy podać adres www.

Każda kampania digital, którę tworzymy kieruje do LandingPage czyli serwisu dedykowanego produktowi lub akcji marketingowej lub do serwisu bądź sklepu internetowego. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest ogromne. W 2008 roku tworzyliśmy pierwszy serwis UnceBen’s, w którym obok informacji o marce, znalazły się dokładnie opisane produkty a także wyszukiwarka przepisów. Wtedy to była zupełna nowość. Dziś, technicznie jesteśmy ekspertami, ale do każdego nowego projektu podchodzimy z tą samą pasją i ciekawością co niegdyś. Wciąż wyszukujemy pomysłów na to, jak pomóc naszym klientom się odróżnić. Myślimy o tym, co można zamieścić w ich serwisach by były atrakcyjniejsze. Przełamujemy formy, ale nie boimy się być konserwatywni. Miarą naszej pracy jest skuteczność dotarcia. Skuteczność sprzedaży. Czas spędzony na stronie.

UI & UX DESIGN

PROJEKTOWANIE WWW

PROGRAMOWANIE

APLIKACJE MOBILNE

SZABLONY E-MAIL

SKLEPY INTERNETOWE

SKLEPY ALLEGRO, AMAZON, FB

APLIKACJE MOBILNE

DIGITAL DEVELOPMENT

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne serwisy i sklepy internetowe dopasowane do Twojego biznesu.

VIDEO & 3D

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kreacji video. Zrealizowaliśmy wiele krótkich form reklamowych do telewizji i Internetu. Odgadujemy potrzeby Klientów i dopasowujemy do nich odpowiednią formę wyrazu.

VIDEO & 3D

Rynek produktów video bardzo intensywnie się zmienia. Dostępność nowych form przekazów, nowych mediów (w tym rozszerzonej rzeczywistości) powoduje, że video stało się bardzo wyrazistą formą przekazu. Nasze doświadczenie zawodowe w tym obszarze sięga 2002 roku, kiedy to jeszcze green box był bluebox’em.

Dziś realizujemy przede wszystkim „video explainer’y” czyli krótkie formy, z których pomocą tłumaczymy Odbiorcom naszych Klientów np. “jak zamontować zmywarkę”, “jak działa substancja czynna w lekarstwie” lub “jak prawidłowo wykonywać streching w ciąży”.

Dbałość o szczegóły doprowadziła nas do eksperckiej wiedzy w spolszczaniu reklam. Mamy na swoim koncie sporo realizacji animacji telewizyjnych w obszarze tzw. Blend sponsorskich – czyli krótkich, 8 sekundowych form kojarzących się przede wszystkim z wiecznie słyszalnym zwrotem „sponsorem programu jest…”

Posiadamy dostęp do największej w Polsce bazy lektorów radiowych i telewizyjnych.

Nasze realizacje nie tylko tworzymy, animujemy, rysujemy storyboard, ale także samodzielnie wprowadzamy je na platformy TVN, TVP, Polsat, AdToox – nabywamy prawa emisyjne i potwierdzamy z dostawcami mediów, że nasze produkty spełniają ich techniczne oczekiwania.

Od 2016 roku pomagamy w zakupie mediów TV i Radio.

ANIMACJE VIDEO

PREZENTACJE

PROJEKT 3D

MODELOWANIE 3D

ANIMACJE 3D

SEO & SEM

Zwiększenie sprzedaży produktów i usług osiągniesz poprzez zwiększenia tak zwanego dotarcia, czyli uświadomienia potencjalnego klienta zarówno o tym że istniejesz (budowanie świadomości marki) jak i zaprezentowaniu mu swoich produktów (marketing sprzedaży). Posiadamy 10 letnie (!) doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych głównie w obszarze digital marketingu i telewizji. W ramach pomysłów kreatywnych wspieramy się także mediami tradycyjnymi takimi jak outdoor, marketing szeptany i reklama radiowa.

Jako podwykonawcy wykonujemy pełne zaplecze od koncepcji, strategii wyboru mediów po stworzenie kampanii i jej przeformatowanie. Dla naszych klientów dodatkowo negocjujemy koszty mediów i wdrażamy tzw. Mediaplan.

AUDYT

OPTYMALIZACJA WWW

ANALIZA I RAPORTOWANIE

PRZYGOTOWANIE I REALIZACJA KAMPANII

OPTYMALIZACJA KONWERSJI

SEO & SEM

Modelujemy skuteczne strategie marketingu SEO/PCC w oparciu o najefektywniejsze działania.

Zobacz nasze pakiety Grizzly StartUp

Dopasowane rozwiązania na jasnych zasadach.

PRODUCT DESIGN

Nie ważne czy potrzebujesz projektu wizualnego swojego produktu, opakowania, reklamy przestrzennej czy nawet wystroju wnętrza, możemy Ci w tym pomóc.

PRODUCT DESIGN

Efektywne (a czasami efektowne) projekty pozwalają zaoszczędzić czas, zwiększyć ergonomię pracy / świadczonych usług.

Projektujemy przestrzeń, w której przebywasz i pracujesz, produkty których używasz, opakowania. Opracowujemy komunikację wewnętrzną i zewnętrzną obiektów, stanowiska ekspozycyjne oraz multimedialne.

Doskonale odnajdujemy się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest desing przestrzeni użytkowej. Realizowaliśmy projekty o podwyższonej trudności np. takie, w których występują wydzielone strefy bezpieczeństwa (banki, data center, lotniska).

Kreujemy z zamiłowania do designu i nowych technologii

ANALIZA I DORADZTWO

DESIGN I WDROŻENIE

KAMPANIE REKLAMOWE

CROWDFUNDING

WDROŻENIA E-COMMERCE

DIGITAL MARKETING

Nie ma Cię w Internecie? Zapewne nie istniejesz. Takie hasło najczęściej opisuje potrzebę stworzenia reklamy w sieci. Czy prowadząc butik z czasopismami naprawdę musisz mieć stronę www? Nie musisz! Ale już pinezka na mapie gogle w Twojej miejscowości jest niezbędna.

Prawdziwy digital marketing to stworzenie i wdrożenie strategii do rozwoju Twojego biznesu z pomocą świata cyfrowego.

10 lat doświadczania, setki kampanii – w tym takie, w których całkowity budżet wyniósł więcej niż milion złotych.

Wielu naszych klientów zaczynało od kampanii za 10 tyś złotych, a po zwiększeniu biznesu i przeskalowaniu produkcji lub formy dostarczenia usług zaczęło inwestować więcej. Nie zawsze da się inwestować dużo w reklamę internetową. Butik z czasopismami nie powinien inwestować w reklamę więcej niż 5% swojego miesięcznego zysku – a to i tak tylko wtedy, gdy inwestycja przyniesie wymierne korzyści.

Nie tylko realizujemy zarówno kampanie wizerunkowe oraz reklamy produktów ale też tworzymy mechanizmy wspierające marketing szeptany.

COPYWRITING

NEWSLETTERY

KREACJA TREŚCI

PROWADZENIE BLOGA

PR

TŁUMACZENIA

DIGITAL MARKETING

Rozwijaj swój biznes, a my pomożemy Ci dotrzeć do klientów wykorzystując najlepsze z dostępnych na rynku narzędzi.

DORADZTWO

Słuchamy, analizujemy, rozmawiamy i szukamy najefektywniejszych sposobów realizacji Twoich planów i potrzeb biznesowych.

DORADZTWO

10 lat temu rozpoczęliśmy tworzenie naszej firmy od podwykonawczej współpracy z domami mediowymi.

Na początku naszą rolą było realizowanie ich wizji i pomysłów. Czas, cierpliwość i ciekawość pozwoliły nam nauczyć się jak rozumieć faktyczne potrzeby klientów, jak weryfikować statystycznie ich pomysły i wizje. Dziś mamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu strategii digital Spółek, a czasami całych przedsiębiorstw. Jako zespół zdobyliśmy nie tylko doświadczenie, ale także dodatkowo niezbędną edukację. Holistyczne podejście, ciekawość, znajomość metodyk, technik i statystki powoduje, że w swoim zespole mamy wszystkie niezbędne kompetencje by współtworzyć lub tworzyć strategię dla produktów i marek. We współpracy z nami określisz faktyczne mierzalne i realne cele. Przygotujemy wizję, plan i harmonogram wdrożenia. Zaproponujemy raporty które będą pomagały monitorować postępy.

Warty podkreślenia jest fakt stale zmieniających się form komunikacji, potrzeb klientów i użytkowników oraz trendów. Dobra strategia digital musi przede wszystkim odpowiadać na potrzeby wizerunkowe ale przede wszystkim biznesu. Zmienność formy i trendów powoduje, że tzw. Dotarcie za tydzień, rok czy miesiąc może być realizowane przez zupełnie nie znane dziś media.

ANALIZA PRODUKTÓW

ANALIZA POTENCJAŁU PRODUKTU

ANALIZA RYNKÓW DOCELOWYCH

PRICE LISTY

KAMPANIE TEMATYCZNE

Zainteresowany naszą ofertą? Dobierz usługę!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras scelerisque quis magna quis congue. Sed auctor varius tempus. Integer pharetra semper odio.

Search

+