Proces Kreatywny

Maecenas auctor magna massa, a congue dui lacinia ut. Phasellus dapibus venenatis libero, a pellentesque bunc tempor

ZAPOZNANIE

Podczas fazy zapoznania uczymy się jak najwięcej o twoim produkcie. Poprzez dyskusje i analizę klientów ustalamy cele twojego projektu, identyfikujemy Twoich idealnych użytkowników / klientów i kompleksowo nakreślamy szczegółowe informacje o twoim produkcie lub usłudze. Ta faza obejmuje również badanie konkurencji i badanie obszarów, w których Twoja firma może się wyróżnić, tak abyśmy mogli wyposażyć Twój pomysł w przewagę konkurencyjną.

PLANOWANIE

Faza planowania naszego procesu tworzenia rozwiązań dla Twojej firmy to moment, w którym wdrażamy nasze pomysły. Tworzymy koncepcje i szkice nowych rozwiązań, tworzymy zarówno szkice logo, linii kreatywnej, zarówno mapy witryn i modele szkieletowe w celu optymalizacji komunikacji z potencjalnym klientem.

PROJEKTOWANIE

Podczas projektowania tworzymy niestandardowe i autorskie projekty, które uwzględniają fazę planowania i integrują przemyślenia i analizę przeprowadzone podczas fazy zapoznania. Wszystkie nasze pomysły projektowane są przy użyciu sprawdzonych metod, w oparciu o naszą wiedzę i profesjonalny zespół.

ROZWÓJ I USPRAWNIENIA

Faza rozwoju to miejsce, w którym usprawniamy i lub dopracowujemy nasze projekty. Ta faza naszego procesu obejmuje również obszerne wewnętrzne testy zapewnienia jakości, w których identyfikujemy i rozwiązujemy jak najwięcej problemów przed uruchomieniem i publikacją.

PUBLIKACJA I URUCHOMIENIE

To jest moment, na który Twój Biznes czekał najbardziej…

Search

+