O Nas

Czyli dlaczego Grizzly pomoże Twojemu biznesowi.

Nieustannie Rozwijamy Marki
PRZYŚPIESZAMY ROZWÓJ BIZNESU START-UP W POLSCE

Od wielu lat jesteśmy czynnie zaangażowani w rozwój oraz wspieranie przedsiębiorców przy realizacji ich pomysłów na biznes. Startupy w Polsce dziś to bardzo silna i prężnie działająca sieć przedsięwzięć z ogromnym potencjałem na osiągnięcie sukcesu.

INNOWACJA
Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze natomiast istnieje pomysł lepszy

Skupiamy się na kreowaniu doskonałego i bogatego wizualnie wizerunku w jak najprostszej formie przekazu – kreując kierujemy się mottem “Less is more”.

DOŚWIADCZENIE
Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam

Od ponad 10 lat tworzymy kampanie internetowe, serwisy www oraz realizujemy produkcje filmowe. Wśród Nas znajdziesz: programistów php, managerów social media, kreatywnych grafików, animatorów, copywriterów oraz zaangażowanych i profesjonalnych koordynatorów projektu (prince 2, itil, pmi).

TERMINOWOŚĆ
Plany są niczym, planowanie wszystkim

Doskonale znamy rynek Polski i Europejski dlatego nie trwonimy czasu na zbędne dywagacje – staramy się przechodzić od razu do meritum. Stosujemy kodeks dobrych praktyk. Oznacza to, pełne informowanie klienta o kosztach, czasie realizacji oraz sposobie odebrania pracy. Nie ma kruczków, gwiazdek ani ukrytych niespodzianek.

JAKOŚĆ
Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej

Realizujemy projekty w oparciu o wiodące technologie bacznie pilnując tego, by kreacje jakie tworzymy utrzymane były w oryginalnej stylistyce. Łączymy innowacyjne podejście do projektu proponując nieszablonowe rozwiązania.

Usprawnionych Startupów

5

Zadowolonych Klientów

25

Zakończonych Projektów

47

Lat Doświadczenia

8

Identyfikacja wizualna

Wspólnie stworzymy wizerunek firmy w oczach konsumentów, począwszy od kolorystyki i logotypu, przez dobór liternictwa aż po wygląd produktów, oprawę wizualną materiałów promocyjnych i wystrój wnętrz.

Analiza i doradztwo

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu przygotujemy analizy mocnych i słabych stron projektu, sposobów minimalizacji ryzyka, doradzimy w kwestii rozwoju oraz usprawnienia funkcjonowania by zmaksymalizować Twoje szanse na sukces.

Promocja i reklama

Posiadamy doświadczony interdyscyplinarny zespół posiadający doświadczenie w każdej formie reklamy i promocji, od DTP, przez web, social media, filmy czy reklamy przestrzenne i ambientowe.
WIERZYMY W DOBRE POMYSŁY, INNOWACYJNY I KREATYWNY BIZNES START-UP
Zobacz nasze pakiety StartUp Biznes

Przygotowaliśmy 3 zestawy usług i produktów dla Twojego Startupu.

Proces realizacji
ZBUDUJ WIZERUNEK SWOJEGO START-UP Z GRIZZLY
ZAPOZNANIE
1 KROK

By móc jak najlepiej sprostać wymaganiom Twoich konsumentów, podstawą jest poznanie branży oraz Twojego produktu.

PLANOWANIE
2 KROK

Czas na pierwsze prace koncepcyjne, pierwsze szkice linii kreatywnej, mapy witryn czy też modele komunikacji z potencjalnymi klientami.

PROJEKTOWANIE
3 KROK

W fazie projektowania tworzymy kreacje w oparciu o etap planowania oraz analizy i doświadczenia z etapu zapoznania.

ROZWÓJ I USPRAWNIENIA
4 KROK

Na tym etapie przeprowadzamy intensywne testy tak by móc dostarczyć najlepszy jakościowo i w pełni funkcjonalny produkt.

Search

+